piątek, 2 stycznia 2009

Gry planszowe Grekbanku

Wraz z Nowym Rokiem proponujemy wszystkim użytkownikom konta internetowego w Grekbanku grę planszową pt. "kasujemy zaplanowany przelew".

Zasady gry:
  • w grze biorą udział dwie strony - Ty, oraz system informatyczny Grekbanku. Po każdej stronie może znajdować się dowolna ilość graczy. Zwiększenie ilości graczy po Twojej stronie i tak nie ma wpływu na wynik końcowy gry.
  • aby przeprowadzić grę konieczny jest komputer, dostęp do internetu, login oraz hasło do systemu Grekbank24 wraz z dużą dawką cierpliwości.
  • uczestnicy gry wykonują ruchy na przemian. Zdarza się, że Twój przeciwnik zapomina wykonać ruchu. Wtedy gra się kończy, a Ty przegrywasz.
  • grę prowadzi się na planszy z polami. W każdym ruchu uczestnik przemieszcza swój pionek na planszy o jedno pole do przodu. Trafiając na jedno z pól, które opisano poniżej, uczestnik stosuje się do zawartego w nim polecenia.

P o w o d z e n i a !

Start : początek gry. Logujesz się do systemu Grekbank24.

Pole 3 : o dziwo udaje Ci się zalogować. Przechodzisz trzy pola do przodu.

Pole 5 : z nieznanych przyczyn wracasz do początku gry.

Pole 7 : postanawiasz wyświetlić na ekranie listę wszystkich zaplanowanych przelewów. Opuszczasz 2 ruchy, ale przechodzisz do pola numer 10.

Pole 9 : w menu wyszukujesz różne opcje typu "Zaplanowane przelewy", "Przelewy oczekujące", itp. Tracisz trzy ruchy i cofasz się o cztery pola.

Pole 10 : w opcji "Przelewy" wybierasz "Lista przelewów". W nagrodę przechodzisz do pola nr 12

Pole 11 : byłeś tu już kilka razy - w nagrodę przesuwasz się o cztery pola do przodu.

Pole 13 : jesteś w "Liście przelewów". W kryteriach wyszukiwania wybierasz "Oczekujące" i wyszukujesz przelewy. Wyświetla się lista, ale nie ta, której oczekujesz. Cofasz się do pola nr 8.

Pole 15 : jesteś w "Liście przelewów". Jako doświadczony gracz w kryteriach wyszukiwania wybierasz "K_ACTIVE", cokolwiek miałoby to oznaczać. W nagrodę przeskakujesz do pola nr 17.

Pole 18 : z listy przelewów, które zdarzą się w przyszłości, wybierasz ten do skasowania. Przesuwasz się o dwa pola do przodu.

Pole 21 : masz trzy opcje: "powrót", "Wydrukuj" oraz "Anuluj". Jeśli wybierasz "powrót", cofasz się do pola nr 10.

Pole 22 : jako świadomy użytkownik omijasz "powrót", jako najmniej ważny (jest pisany z małej litery) i wybierasz "Anuluj". Idziesz 2 pola do przodu.

Pole 23 : zbyt długo się zastanawiałeś i upływa "czas sesji". Wracasz do początku gry.

Pole 24 : Bingo! Jesteś w miejscu zatytułowanym "Odwołanie przelewu - wpisanie danych". Szukasz miejsca, gdzie można wpisać jakieś dane. Tracisz 2 ruchy.

Pole 27 : wiesz już, że żadnych danych wpisać nie można, ale możesz wybrać: "Odrzucenie" lub "Anuluj". Wybierasz "Anuluj", bo podświadomie boisz się syndromu odrzucenia. Zresztą raz już "anuluj" wybrałeś i było dobrze. Jesteś naiwny: tracisz 2 kolejki i cofasz się o 12 pól.

Pole 30 : wybrałeś "Odrzucenie". Brawo! Niestety wydaje Ci się, że jesteś w tym samym miejscu. Czekasz dwie kolejki.

Pole 32 : To jednak nie to samo miejsce. U góry ekranu znajduje się napis: "Odwołanie przelewu - weryfikacja danych". Na dole tylko jedna opcja "potwierdzenie". Wybierasz "potwierdzenie", koniecznie z małej litery. Przechodzisz 3 pola do przodu.

Pole 39 : otrzymujesz komunikat: "Kod błędu: 10022 Wiadomość: Niedozwolona transakcja aplikacji." Nie wiesz o co chodzi, ale wracasz na początek gry.

Pole 45 i ostatnie : otrzymujesz komunikat: "No response from the Web Server". Jak zawsze: przegrywasz. Możesz wrócić do początku gry, jeśli masz jeszcze cierpliwość.

Gry planszowe w Grekbanku
to zawsze dawka dużych
emocji i świeżej adrenaliny.
Gorąco polecamy!


A informatykom Grekbanku - gratulujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz